شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا
کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، مقاله ها و فایل های علمی و ویدئوهای رسانه تصویری مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا و سایر خدمات ارائه شده توسط مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین سازمان نظام روان شناسی ومشاوره ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مراجعه کننده یا کاربر
مراجعه کننده یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا اقدام کند.
همچنین از آنجا که مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا یک وب‌سایت خدماتی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مراجعه کننده یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید خدمات اقدام می‌کند.
تعریف فروشنده و شرایط خدمات فروشندگان
محصولات ارایه شده در وب‌سایت ، یا توسط مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا فراهم و ارایه می شود و یا از مراکز ، موسسات و شرکت‌های معتبر رسمی و قانونی خریداری و عرضه می‌شود و یا برخی فروشندگان با مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا همکاری می‌کنند و محصولات خود را به‌واسطه این فروشگاه اینترنتی، به صورت آنلاین به فروش می‌رسانند. منظور از کالای فروشندگان، گروه دوم است و فروشنده، شخصی حقیقی یا حقوقی است که محصول خود را در وب‌سایت مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا عرضه کرده، به فروش می رساند. همچنین اعتبار فروشنده‌ها توسط مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا بررسی و مدارک مورد نیاز از ایشان اخذ می‌شود.
– مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده فروشندگان است.
– فاکتور کالاهایی که توسط فروشندگان در سایت عرضه می‌شود، در صورت درخواست خریدار توسط فروشنده ارسال می‌شود.
– خریداران حداکثر تا 2 روز بعد از ثبت سفارش و قطعی شدن آن، فرصت دارند درخواست ارسال فاکتور را ثبت کنند.
– سفارش‌هایی که دارای حداقل یک کالا از فروشندگان باشند و تا ساعت 16 هر روز کاری نهایی شوند ، حداقل 1روز بعد (طبق زمان تحویل اعلام‌شده در سایت) در تهران و شهرستان‌ها، ارسال خواهند شد.
– 1روز فاصله زمانی تحویل برای کالاهای فروشندگان، به معنای این است که در صورت خرید کالای فروشندگان ، شروع پردازش سفارش حداکثر 1 روز پس از زمان سفارش‌گذاری در مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا است.
– منظور از 1 روز، زمان آماده‌سازی و ارسال کالا به انبار مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا توسط فروشنده است، که امکان دارد این زمان بسته به نوع کالا تغییر یابد.
– در شرایط خاص مثل فروش شگفت‌انگیز، احتمال لغو شدن سفارش مربوط به محصولات فروشندگان به دلایلی مانند اتمام موجودی کالا وجود دارد و مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش را متوقف کند.
– در صورتی‌که مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا تخفیف به شرط خرید تا سقف خاصی را اعلام کرد (Discount Voucher)، میزان خرید از کالاهای فروشندگان محاسبه نمی‌شود و این کالاها مشمول استفاده از این تخفیف‌ها نمی‌شوند.
– نحوه برگشت از فروش کالاهای فروشندگان طبق رویه مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا است، با این تفاوت که فروشنده مسئولیت هرگونه عدم مطابقت را به عهده می‌گیرد.
– به کالاهای فروشندگان تخفیف سازمانی تعلق نمی‌گیرد.
– خدمات پس ‌از‌ فروش مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا تنها درصورتی درخواست مراجعه کننده مبنی بر بازگرداندن کالای فروشندگان را می‌پذیرد که لیبل بارکد نارنجی رنگ که روی کالا نصب شده است، جدا نشده باشد.

ارتباطات الکترونیکی
هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مراجعه کننده در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مراجعه کننده است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا را در پروفایل خود لغو کنند.
توجه داشته باشید که 10002634480602 و 09373448099 تنها شماره‌‌هایی است که مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا از طریق آن برای کاربران و مراجعه کننده ان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. همچنین این شماره‌‌ها سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود دارد.
همچنین ممکن است مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا از طریق شماره 10002634480602 برای برخی کاربران یا مراجعه کننده ان خود، سوال نظرسنجی ارسال کند.بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@symia.ir یا symiapsy@yahoo.com اطلاع دهید.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا ، مانند مقاله ، کتاب ، متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا جزئی از اموال مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت مرکز خدمات روان شناسی ومشاوره سیمیا و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا محصولاتی مناسب استفاده افراد زیر 18 سال به فروش می‏‌رساند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان‌‏تر هستند می‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.
تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی https://symia.ir است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما در وب سایت مرکز استفاده کنند.
ثبت، پردازش و ارسال سفارش
– روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا به مراجعه کننده ان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.
– کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا به پایان برسد، حتی پس از اقدام مراجعه کننده به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا محفوظ است و یا مراجعه کننده می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.
– در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مراجعه کننده ، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مراجعه کننده واریز خواهد شد.
– مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا محفوظ است.
– در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا ، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مراجعه کننده ، برای مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا محفوظ است. مرکز خدمات روان شناسی ومشاوره سیمیا در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مراجعه کننده واریز و عودت می‌نماید و مراجعه کننده با ورود به سایت مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.
– کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مراجعه کننده ، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مراجعه کننده ، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.همچنین، مراجعه کننده ان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.
– با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن از جمله تغییر فاکتوری که به نام شخص حقیقی صادر شده، به نام شخص حقوقی وجود ندارد. بنابراین لازم است مراجعه کننده ان هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند و اگر نیاز دارند که فاکتور به نام حقوقی برای آنها صادر شود، علاوه بر ثبت سفارش خود، بنام مشخصات سازمان موردنظر، برای خرید سازمانی و دریافت فاکتور رسمی از طریق ارسال نامه به ایمیل و یا مراجعه حضوری به دفتر مرکز اقدام کنند.
همچنین آدرسی که خریدار به عنوان آدرس تحویل‌گیرنده ثبت یا انتخاب می‌کند، در فاکتور درج خواهد شد و لازم است درخواست کنندگان فاکتور به نام شخص حقوقی هنگام ثبت سفارش به این نکته توجه کافی داشته باشند، چرا که تغییر آدرس درج شده روی فاکتور پس از پردازش و تایید سفارش، به هیچ عنوان امکان‌پذیر نخواهد بود.
– امکان پرداخت در محل برای سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است، وجود ندارد و لازم است پیش از ارسال، مبلغ اینگونه سفارش‌ها از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شود.
– تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد
– در صورت خرید اعتباری (استفاده از کد تخفیف یا ووچر) پس از نهایی شدن سبد، از نظر قانونی امکان اعمال تغییر در سبد خرید، و تغییر مبلغ فاکتور به دلایل انصراف از خرید، حذف یا تغییر کالا یا تعداد کالا وجود ندارد و اگر مراجعه کننده درخواست هرگونه تغییری را داشته باشد، ووچر یا کد تخفیف باطل خواهد شد و امکان برگرداندن مبلغ آن وجود ندارد.
– در رابطه با سرویس تحویل اکسپرس فروشگاه اینترنتی مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا ، سفارش درب اصلی ساختمان (منتهی به خیابان) تحویل داده می‌شود.
– لازم به ذکر است افزودن کالا به سبد خرید به معنی رزرو کالا نیست و هیچ گونه حقی را برای مراجعه کننده ان ایجاد نمی‌کند. همچنین تا پیش از ثبت نهایی، هرگونه تغییر از جمله تغییر در موجودی کالا یا قیمت، روی کالای افزوده شده به سبد خرید اعمال خواهد شد. بنابراین به مراجعه کننده انی که تمایل و تصمیم به خرید قطعی دارند، به‌ویژه درباره کالاهای ارائه شده تحت عنوان شگفت انگیز که دارای محدودیت تعداد هستند، توصیه می‌شود در اسرع وقت سفارش خود را نهایی کنند تا با اتمام موجودی یا تغییر قیمتی کالاها روبرو نشوند. شایان ذکر است سفارش تنها زمانی نهایی می‌شود که کاربران کد سبد خرید (dkc) سفارش خود را دریافت کنند و بدیهی است که مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا هیچ‌گونه مسوولیتی نسبت به کالاهایی که در سبد خرید رها شده است، ندارد.
خسارت در هنگام حمل و نقل
مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مراجعه کننده ان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.
آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا ارسال شود.
نظرات کاربران
هدف از ایجاد بخش نظرات در مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا ، اشتراک‌گذاری تجربه‌ی خرید و کاربری خدمات و محصولاتی است که به فروش می‌رسد. بدیهی است بخش نظرات مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا با دیگر سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی متفاوت است. در این بخش، هر کاربر مجاز است در چهارچوب شرایط و قوانین سایت، نظرات خود را به اشتراک بگذارد و پس از بررسی کارشناسان تایید، نظرش را روی سایت مشاهده کند. بدیهی است که اگر قوانین سایت در نظرات کاربری رعایت نشود، تایید نمی‌شوند و در نتیجه در سایت به نمایش درنمی‌آیند. مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا در قبال درستی یا نادرستی نظرات منتشرشده در این قسمت، هیچگونه مسئولیتی ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت بههیچ‌وجه به معنی تایید فنی مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا درباره‌ی محتویات نظر نیست؛ لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود، نظرات را اصل و پایه‌ی انتخاب و تصمیمگیری خود قرار ندهند.

شرایط و قوانین درج نظر در بخش نظرات کاربران
۱. فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش از حد معمول، کشیدن حروف یا کلمات، استفاده‌ی مکرر از یک حرف یا کلمه، شکلک و اموجی در متن خودداری کنید.
2. برای نظر یا نقد و بررسی خود عنوانی متناسب با متن انتخاب کنید. یک عنوان خوب کاربران را برای خواندن نظر شما ترغیب خواهد کرد.
3. نقد کاربران باید شامل قوت‌ها و ضعف‌های محصول در استفاده‌ی عملی و تجربه‌ی شخصی باشد و مزایا و معایب به‌صورت خلاصه و تیتروار در محل تعیین‌شده درج شود. لازم است تا حد ممکن از مبالغه و بزرگ‌نمایی مزایا یا معایب محصول خودداری کنید.
4. نقد مناسب، نقدی است که فقط معایب یا فقط مزایا را در نظر نگیرد؛ بلکه به‌طور واقع‌بینانه معایب و مزایای هر محصول را در کنار هم بررسی کند.
5. با توجه به تفاوت در سطح محصولات مختلف و تفاوت عمده در قیمت‌های آن‌ها، لازم است نقد و بررسی هر محصول با توجه به قیمت آن صورت گیرد؛ نه به‌صورت مطلق.
6. جهت احترام‌گذاشتن به وقت بازدیدکنندگان سایت، لازم است هنگام نوشتن نقد، مطالب غیرضروری را حذف کرده و فقط مطالب ضروری و مفید را در نقدتان لحاظ کنید.
7. با توجه به ساختار بخش نظرات، از سوال‌کردن یا درخواست راهنمایی در این بخش خودداری کرده و سوال یا درخواست راهنمایی خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید.
8. کاربران ارسال‌کننده‌ی نظر موظف‌اند از ادبیات محترمانه استفاده کرده و از توهین به دیگر کاربران یا سایر افراد پرهیز کنند. بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افراد و استفاده از کلمات نامناسب، باعث تاییدنشدن نظر کاربر می‌شود.
9. قسمت نظرات سایت، با تالارهای گفت‌وگو (فروم) متفاوت است؛ لذا برای حفظ ساختار، مباحث خارج از چهارچوبی که حالت بحث و گفت‌وگو دارد، تایید نخواهد شد.
10. تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند؛ لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانب‌دارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظردهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد کنید. هر کاربر تنها می‌تواند نظر خود را عنوان کرده و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار کند.
11. از طریق نمودار تغییر قیمت در سایت می‌توانید از تغییرات قیمت آگاه شوید؛ لذا به‌هیچ‌وجه در بخش نظرات مبلغ «قیمت» را ذکر نکرده، درباره‌ی آن سؤال نکنید و نظری ندهید.
12. در نظرات خود، از بزرگ‌نمایی یا اغراق درباره‌ی قوت‌ها یا ضعف‌های محصول خودداری کنید. بدیهی است تا حد ممکن هرگونه نظر مبالغه‌آمیز یا به دور از واقعیت تایید نخواهد شد.
13. با توجه به مسئولیت سایت در قبال لینک‌های موجود در آن، نباید لینک سایت‌های دیگر را در نظرات خود ثبت کنید. دقت داشته باشید تا جای ممکن از هرگونه لینک‌دادن (فرستادن) دیگر کاربران به سایت‌های دیگر و درج ایمیل یا نام کاربری شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.
14. تنها نظراتی تایید خواهند شد که مرتبط با محصول موردنظر باشند؛ لذا بحث‌های متفرقه و غیرمرتبط با محصول را مطرح نکنید.
15. کاربران می‌توانند نقد خود به هر بخش از مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا را در قسمت مربوط اعلام کنند؛ لذا هیچ‌گونه نقدی را درباره‌ی سایت یا خدمات آن در قسمت نظرات ننویسید.
16. توجه داشته باشند، مسائلی را که از آن اطمینان ندارید، به‌هیچ‌وجه در نظرات ثبت نکنید؛ همچنین از بازنشر شایعات یا اطلاعات غیرمطمئن درباره‌ی محصولات جدا خودداری کنید.
17. بهتر است مطالبی در این بخش ثبت شود که برای بازدیدکنندگان سایت مفید باشد؛ لذا از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیرمرتبط یا غیرضروری در این بخش پرهیز کنید.
18. لازم است نظرات خود را به صورت نگارشی ثبت کرده و از کوتاه‌کردن کلمات یا استفاده از ادبیات محاوره تا جای ممکن خودداری کنید. استفاده از ادبیات نوشتاری که قابلیت نمایش در سایت را داشته باشد، لازمه‌ی تایید نظرات کاربران است.

شرایط ارسال پرسش یا پاسخ:
– بهتر است پرسش و پاسخ کوتاه و مختصر باشد؛ زبان و رسم‌الخط فارسی و اسلوب نگارش هم در آن رعایت شده باشد.
– برای آگاهی از تغییرات قیمت از نمودار تغییر قیمت در سایت استفاده کنید و به‌هیچ‌وجه در بخش پرسش و پاسخ در مورد «قیمت» نپرسید.
– از پرسش و پاسخ درباره‌ی آدرس سایر فروشگاههای فیزیکی یا اینترنتی و استفاده از لینک خودداری کنید.
– پرسش خودتان را فقط یک بار و زیر محصول موردنظرتان بنویسید.
– از ثبت اطلاعات شخصی از قبیل ایمیل، شماره تماس و نام کاربری شبکههای اجتماعی در بخش پرسش و پاسخ پرهیز کنید.

توجه داشته باشید که نظر یا پرسش و پاسخ فقط باید در رابطه با خدمات یا محصولا ارایه شده در سایت مرکز باشد، بنابراین برای پیگیری یا سوال درباره سفارش یا استفاده از خدمات پس از فروش با امور مراجعه کننده ان مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا (شماره تلفن‌های 34480602 – 026 یا دورنگار 34480438-026 یا 09373448099 ) تماس بگیرید یا از طریق فرم صفحه تماس « تماس با ما » درخواست خود را مطرح کنید.
برای ارسال سایر درخواست‌ها یا پیشنهادهای خود نیز از فرم صفحه« تماس با ما » استفاده کنید یا به Info@symia.ir یا symiapsy@yahoo.com ایمیل ارسال کنید.
محتوا
مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی خدمات و محصولات خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، ارسال ایمیل و درخواست استرداد سفارش با ذکر علت مغایرت است.
وب ‏‌سایت مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.
سایت مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا ممکن است دارای سرویس‌‏هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس‌‏های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه‌‏های خبری، شبکه دوستان و سرویس‏‌های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می‏‌شوند. شما توافق می‏‌کنید که از این سرویس‏‌های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‏‌هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.
© کلیه محتویات سایت مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا تعلق دارد.

تالار گفتگوی مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا
قوانین تالار گفتگو مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره سیمیا
لطفا قبل از تکمیل فرم عضویت قوانین تالار را مطالعه نمایید و تکمیل مراحل هر نوع عضویت و استفاده به منزله پذیرش قوانین این مجموعه می باشد.
تالار گفتگوی مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره سیمیا یک انجمن علمی- تخصصی در مورد موضوعات متنوع روانشناسی و پزشکی {غیر تبلیغاتی و غیر تجاری} است و سعی دارد فضای مناسبی را برای فرهنگ سازی ، بحث و گفتگو در مورد مسائل روانشناسی برای دانشجویان دوره دکتری ، کارشناسی ارشد و کارشناسی به طور خاص و مباحث عمومی روانشناسی برای مردم به طور عام فراهم نماید.
لذا ساختار تالار گفتگوی این مرکز به نحوی تنظیم شده است که برنامهَ کلاسی و امور آموزشی و پژوهشی مختص دانشجویان در فضای مجازی قابل اجرا بوده و دانشجویان بتوانند کلیه فعالیت های خود را در این فضا ساماندهی کرده ، با استاد و دانشجویان دیگر هماهنگ کنند. لازم به ذکر است که در این تالار گفتگو امکان ارسال پیام خصوصی یا ایجاد موضوع جدید (پست) به استثنای مدیر سایت و دانشجویان دکتری برای همه مسدود می باشد. ولی کاربران می توانند بطور آزاد گفتگو و پرسش و پاسخ داشته باشند.

از همه کاربران عزیز تقاضا می شود قبل از عضویت و فعالیت در تالار گفتگو قوانین زیر را مطالعه نمایند

1- سایت و تالار گفتگوی مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره سیمیا تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و همچنین قوانین سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور بوده و مطالبی که به هر نحوی نقض کننده این قوانین باشد، حذف خواهد شد.
2- کاربران می بایست در هنگام ثبت نام از کلمات مناسب برای نام کاربری ونیز تصاویر مناسب برای آواتار و امضا استفاده کنند. استفاده از کلمات یاتصاویر رکیک و نامناسب در پروفایل کاربر (شامل نام کاربری، آواتار، امضا و…) همچنین در نوشته ها و موضوعات تحت هیچ شرایطی مجاز نیست و هر کاربر تنها حق انتخاب یک نام کاربری را دارد.
3- کاربران سایت می بایست در هنگام ارسال پیغام در انجمن ها از کلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب ، اکانت آن کاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به انجمنها قطع خواهد شد.
4- مطالبی که توسط کاربر ها نوشته می شوند بیانگر نظر و عقیده آنهاست و لزوما به معنی عقیده مسئولان این انجمن نیست. بدیهی است که مسئولیت همه مطالب نوشته شده به عهده نویسنده آن است.
5- احترام به کاربران و مدیران سایت، حفظ روحیه دوستی و رعایت حقوق دیگران، شرط ادامه فعالیت در این محیط عمومی مجازی است .
6- انتخاب عناوین مناسب برای بحث ها و مشارکت در مباحث هر تالار (انجمن) از وظایف مهم کاربران است. ارسال پاسخ های مشابه، انحراف موضوع و نوشتن مطالب غیر مرتبط با موضوع مورد بحث مجاز نیست. همچنین هر عنوان فقط در یک تالار (مناسب موضوع) ایجاد می شود.
7- استفاده از اطلاعات یا تالار گفتگوی سایت مرکز در سایت های دیگر کاملا غیر قانونی بوده و در صورت مشاهده به سرویس های حمایت از کپی رایت گوگل گزارش خواهد شد و همچنین هر نوع اقدام حقوقی علیه سایت یا رسانه خاطی از حقوق مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره سیمیا بوده و برای وی محفوظ است .
8- با عنایت به اینکه اهداف و خدمات تالار گفتگوی مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره سیمیا غیر تبلیغاتی و غیرتجاری می باشد ، خواهشمند است از نوشتن هرگونه تبلیغ در تالار بپرهیزید .
9- بحث در مورد راه های عبور از فیلتر، نرم افزارها و مسایل مرتبط تحت هیچ شرایطی مجاز نیست.
10- بحث در مورد دين، سياست، مذهب، مقدسات و مسایل مربوطه در هر نوع و روش آن (چه موافق و چه مخالف) تحت هیچ شرایطی مجاز نیست.
11- حق ویرایش ، انتقال و حذف مطالب سایت ( تاپیک ها – پست ها – پیغام های پروفایل – عکس ها و آلبوم ها – گروه ها – آواتار ها – عکس های پروفایل – امضای کاربران و … ) تحت هر شرایطی برای مدیران سایت محفوظ است.
12- مسئولیت استفاده از تمامی فایلها و یا تصاویر و … كه از طریق این فروم رد و بدل میشوند بر عهده كاربر استفاده کننده بوده و این سایت در قبال این گونه مسایل هیچ مسئولیتی را قبول نمی کند. ما به شما پیشنهاد می كنیم حتما پس از دریافت فایلها و قبل از استفاده ، آنها را توسط یک آنتی ویروس چک و ویروس یابی کنید.
13- این سایت و تالار گفتگو برای استفاده عموم طراحی شده و با توجه به قوانین حاکم بر دنیای مجازی، هویت استفاده کنندگان و کاربران برای ما مشخص نیست. در نظر داشته باشید عناوین کاربری تنها مشخص کننده تجربه کاربر در راهنمایی بقیه کاربران می باشد و دلیلی بر تایید آنها از طرف سایت نیست. ما هیچ کاربری را تایید نمی کنیم و مسولیت برقراری هرگونه تماس به عهده کاربران می باشد.
14- كلیه حقوق و منافع خدمات ارایه شده در این تالارها ، مربوط به مالكیت معنوی مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره سیمیا و متعلق به این مجموعه است. مشترك موافقت می كند كه هیچ سود یا امتیازی در این مالكیت معنوی به وی منتقل نمی شود و متعهد می شود كه هیچ گونه ادعا و درخواستی درباره سود خدمات و مشارکت نخواهد كرد.
15- به طور کلی محیط اینترنت به همان میزان سایر محیط های ارتباطی مانند پست، دورنگار و تلفن برای انتقال اطلاعات محرمانه امنیت دارد؛ ولی در کلیه این محیطها ممکن است اطلاعات استراق سمع شوند. به همین دلیل ضمن آنکه مرکز سیمیا تمام تلاش خود را برای ایجاد محیطی امن برای نگهداری و تبادل اطلاعات به صورت محرمانه می نماید، با این حال از جانب احتیاط از کاربران خود می خواهد که همیشه ارتباطات آنلاین اینترنتی خود را نا امن فرض نمایند. مرکز سیمیا هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با امنیت تبادل اطلاعات از شبکه و سرورهای خود نمی پذیرد.
16- تمام مواردی که در شرایط استفاده سایت ذکر شده شامل تالار گفتگو نیز می گردد.

راهنمای استفاده از تالار گفتگوی مرکز روانشناسی سیمیا
برای ورود به صفحه اصلی تالار گفتگو (انجمن) از طریق سایت مرکز سیمیا https://symia.ir یا نشانی http://forum.symia.ir استفاده کنید . در صفحه باز شده فهرست تمامی انجمن های موجود را ملاحظه می کنید که به تفکیک مقاطع تحصیلی و گروههای درسی قرار گرفته است. هریک از کاربران به تناسب مقطع و گروه تحصیلی خود وارد تالار مورد نظر خود شوند. با انتخاب هریک از گروه ها فهرست کلاس های مربوطه ملاحظه خود شد که کاربران می توانند در کلاس خود به ایجاد بحث بپردازند و سوالات خود را در هر زمینه ای مربوط به رشته خود بیان کنند و یا به سایر سوالات سایر کاربران پاسخ دهند.
لازم به ذکر است که تمامی فعالیتهای کاربران پس از تأیید مدیر سایت مرکز روانشناسی سیمیا نمایش داده خواهد شد و پس از ایجاد بحث و یا پاسخ به بحثی توسط کاربران، بلافاصله بحث و پاسخ مربوطه نمایش داده نخواهد شد. این اطمینان به تمامی کاربران داده خواهد شد که در کمترین زمان ممکن به تأیید فعالیتهای در چارچوب قوانین مرکز اقدام خواهد شد.

نحوۀ عضویت و استفاده از تالار گفتگوی مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره سیمیا
برای استفاده از تالارهای گفتگو ، هر شخص باید ابتدا عضو تالار باشد .
تکمیل فرم عضویت :
از نوار مشکی رنگ بالای صفحه بر روی تالار گفتگو عضویت یا ورود را کلیک کنید. سپس فرم عضویت را تکمیل نمایید. تکمیل خانه های ستاره دار الزامی است. دقت کنید که سطوح دسترسی برای هر گروه (دانشجویان دکتری ، ارشد ، کارشناسی ، عموم) بطور اختصاصی تعریف شده است. بعنوان مثال دانشجوی کارشناسی نمی تواند به کلاس های دانشجویان دکتری وارد شود و… . لذا در فرم عضویت نوع عضویت خویش (دانشجوی دکتری ، دانشجوی کارشناسی ارشد ، دانشجوی کارشناسی ، عضو عادی ) را متناسب انتخاب کنید. اطلاعات تمام قسمت ها را بطور صحیح و بادقت تکمیل کنید تا عضویت شما دچار مشکل نشود.
تأئید کاربر:
پس از تکمیل دو مرحله ی عضویت ، بلافاصله نامه ای از طریق سیستم به ایمیل شما ارسال خواهد شد. لطفا ایمیل خود را باز کنید و دریافت نامه را از طریق ایمیل (پست الکترونیک ) خود تأیید فرمایید.
تأئید مدیر:
پس از تأیید کاربر ، مدیر سایت اطلاعات و پروفایل متقاضی را بررسی کرده و در اسرع وقت عضویت کاربر را تأئید می کند.
در این مرحله کاربر می تواند وارد تالار شده و از امکانات تالار استفاده کند.
ورود به تالار:
چنانچه قبلا در سایت ثبت نام کرده اید، نیازی به ثبت نام مجدد جهت استفاده از تالار گفتگو وجود ندارد و با همان نام کاربری و رمز عبور اولیّه می توانید به تالار گفتگو وارد شوید.
قبل از ورود به سایت، کاربران تنها قادر به مطالعه پرسش و پاسخها خواهند بود. کاربرانی که عضو سایت شده و با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود ورود موفق به سایت داشته اند، قادر به فعالیت در تالار گفتگو ، پاسخ به سایر بحث های موجود، تشکر از بحث یا پاسخ مفید، ، امکان ویرایش صفحه کاربری، مشاهده بحث های بی پاسخ، کسب امتیاز ویژه ، ارتقای رتبه کاربری و… خواهند بود.
ایجاد موضوع یا بحث جدید (پست):
ایجاد بحث جدید در تالار گفتگوی مرکز سیمیا فقط توسط مدیر مرکز و دانشجویان دکتری امکان پذیر است . لذا دانشجویان دکتری کافیست به تالار موردنظر رفته و بر روی دکمه «بحث جدید» کلیک کنند. در صفحه ایجاد بحث، عنوان بحث و متن پیام خود را وارد کرده و برروی دکمه ارسال کلیک کنید. پس از زدن دکمه ارسال، بحث شما جهت تأیید به مدیریت سایت ارسال می شود و پس از تأیید مدیر نمایش داده خواهد شد.
پاسخ و مشارکت در بحث :
برای پاسخ و مشارکت در یک بحث موردنظر، کافیست به تالار و بحث مربوطه رفته و بروی دکمه پاسخ به بحث کلیک کنید و متن پیام خود را وارد کرده و برروی دکمه ارسال کنید. پاسخ شما پس از تأیید مدیریت سایت نمایش داده خواهد شد.
ارسال فایل :
از کاربران گرامی خواهشمند است به منظور سبک شدن حجم سایت ، هرگونه فایل (اعم از کار عملی ، گزارش تحقیق ، تصویر و …) را از طریق ایمیل ( symiapsy@yahoo.com info@symia.ir ) برای تالار ، سایت یا مدیر ارسال فرمایند.

سیاست قیمت گذاری
سیاست قیمت‌‏گذاری در مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا مبتنی بر اصول مراجعه کننده مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای خدمات و محصولات در مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا غالباً توسط تولید‏کننده و یا تامین‏‌کننده آن محصول به صورت مصوب تعیین شده است و سایر خدمات ، محصولات و کالاها بر اساس مشخصات و همچنین خدمات ، محصولات و کالاهای مشابه در بازار تعیین قیمت می‌‏شوند.
با نهایت احترام به کاربران و با توجه به طیف گسترده سبد محصولات، مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا نمی‌تواند قیمت و موجودی نهایی کالاها را قبل از سفارش گذاری به صورت قطعی اعلام نماید. در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید. لازم به ذکر است در صورتی که کالایی پس ثبت سفارش شامل کاهش قیمت شود، سفارش به روز رسانی و قیمت جدید اعمال می‏‌شود. قیمت کلیه محصولات با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است و مراجعه کننده مبلغ جداگانه‌‏ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نمی‏‌کند و هزینه‏‌های بسته بندی، ارسال و بیمه حمل کالا بسته به شرایط سفارش که در فرم سبد خرید اطلاع‌ ‏رسانی می‌‏شود، ممکن است جداگانه محاسبه شود.
نمایندگی
مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا اطلاع دهید. در حال حاضر برای خرید تنها باید به وب سایت مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا مراجعه و سفارش خود را ثبت کرد.

قوه قهریه
تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.