“دانلود رایگان پکیج رواندرمانی فراشناختی “

رواندرمانی فراشناختی ، روشی است در درمان اختلالات روانی که نخستین بار در سال ۲۰۰۳ توسط یک گروه بین المللی آلمانی – کانادایی (استفان موریتز و تاد وودوارد) در دانشگاه هامبورگ ابداع شد. و در سال ۲۰۱۰ جایزه جهانی رواندرمانی را در اروپا دریافت کرد.  دکتر سعید ملیحی الذاکرینی مدیر مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا نخستین ، تنها نماینده و همکار رواندرمانی فراشناختی از سال ۱۳۸۷ در ایران است.

گرچه آقای ولز از انگلستان هم کتابی در این خصوص نگاشته و آقای دکتر محمدخانی و برخی همکاران ایرانی آن را به فارسی ترجمه کردند ولی هیچکدام پکیج و راهنمای درمانی ندارند.

خوشبختانه دکتر سعید ملیحی الذاکرینی اقدام به تنظیم و تطبیق این روش درمانی در ایران نموده و مقاله ها و رساله های متعدد دکتری در این حیطه راهنمایی و منتشر کرده است. پکیج کامل رواندرمانی فراشناختی برای بیماران اسکیزوفرنیک ، افسرده ، مرزی و وسواس بطور رایگان و با رعایت حقوق معنوی پدیدآورندگان از سایت دانشگاه هامبورگ قابل دریافت است.

(حتماً پس از دانلود و استفاده از پکیج ، فرم عضویت در سایت دانشگاه هامبورگ را تکمیل کنید و به دکتر سعید ملیحی الذاکرینی  با ایمیل مندرج در سایت دانشگاه هامبورگ یا از طریق همین سایت بازخورد دهید.)

بر اساس میثاق بین المللی پدیدآورندگان رواندرمانی فراشناخی هرگونه انتشار ، استفاده تجاری و مادی از این روش  ممنوع است.

برای دریافت رایگان  پکیج رواندرمانی فراشناختی برای بیماران روان پریش و اسکیزوفرنیک به زبان فارسی اینجا کلیک کنید

به زودی  پکیج رواندرمانی فراشناختی برای بیماران اختلال شخصیت مرزی  به زبان فارسی آماده می شود

به زودی  پکیج رواندرمانی فراشناختی برای بیماران مبتلا به اختلال وسواس – اجبار  به زبان فارسی آماده می شود

به زودی پکیج رواندرمانی فراشناختی برای بیماران افسرده  به زبان فارسی آماده می شود