خدمات ما

در مرکز جامع خدمات روانشناسی و مشاوره سیمیا ، به شما کمک می کنیم تا برای مشکلاتی که کیفیت زندگی تان را تحت الشعاع قرار داده راه حل های مناسبی بیابید. متخصصین ما در این مرکز خدمات درمانی و مشاوره ای کارآمد و با کیفیت بالا به شخص ، زوجین و خانواده ها ارایه می کنند. همچنین برای مخاطبین خویش خدمات گسترده مشاوره ، آموزشی ، پژوهشی و همایش های آنلاین / برخط در فضای مجازی در نظر گرفته ایم تا عزیزانی که بدلایل مختلف امکان دسترسی حضوری به خدمات ما را ندارند از طریق فضای مجازی از خدمات ما بهره مند شوند.

این مرکز و تمام متخصصین شاغل در این مرکز دارای مجوز قانونی و پروانه اشتغال از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره داشته و تمامی خدمات تحت نظارت مستقیم دکتر سعید ملیحی الذاکرینی (روانشناس سلامت و موسس و مدیر مرکز) صورت می پذیرد.

خدمات

جهت تعیین نوبت و دریافت خدمات ما تماس بگیرید

نگاه اجمالی به

تعرفه ها ی مرکز

هزینه خدمات ارایه شده در این مرکز بسته به نوع خدمات و مدت زمان صرف شده متغیر می باشد. با اینحال معیار محاسبه خدمات براساس تعرفه های سازمان نظام روانشناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران می باشد.

بر اساس تعرفه های سال ۹۶ ، هزینه ۴۵ دقیقه مشاوره ۹۰۰۰۰ نود هزار تومان می باشد و بسته به افزایش مدت زمان مشاوره ، (دقیقه ای ۲۰۰۰ دوهزار تومان) افزوده می شود.

هزینه های کارگاه ها و دوره ها نیز بسته به مدت زمان و نوع دوره متغیر می باشد .

جزئیات هزینه های خدمات و نیز هزینه های هریک از دوره ها و کارگاه ها را می توانید در وبسایت ما ملاحظه فرمایید .

مخاطبین محترم می توانند از طریق نوار بانکی مرکز ( درگاه بانک ملت )  ، بصورت آنلاین هزینه های مورد نظر را پرداخت کنند.

این مرکز دارای نماد اعتماد الکترونیکی (در صفحه نخست سایت) و مجوزهای قانونی بوده  و خدمات ما تحت نظارت مراجع قانونی مربوطه قرار دارد.

در باره

خدمات ما

همانطور که همگان می دانید طبق ماده چهارم و پنجم قانون مصوب مجلس شورای اسلامی در بهار سال  ۱۳۸۲ هرگونه خدمات روانشناسی و مشاوره ای باید توسط اشخاصی ارایه شود که دارای پروانه اشتغال تخصصی از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران هستند. و ارایه مشاوره و خدمات تشخیصی و درمانی توسط سایر اشخاصی که پروانه نظام روانشناسی ندارند جرم محسوب می شود. در واقع حتی مراجعه به روانشناسانی که مدرک روانشناسی دارند ولی پروانه ارایه خدمات تخصصی از سازمان نظام روانشناسی را ندارند جایز نیست.

بعنوان یک مرکز معتبر و دارای مجوز خدمات آموزشی ، پژوهشی ، مشاوره ای ، تشخیصی و درمانی از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره جهموری اسلامی ایران  هدف ما ارایه بهترین و با کیفیت ترین خدمات ، سلامت ، بهزیستی و خوشبختی مراجعین گرامی است. در این مرکز خدمات متنوع تشخیصی ، سنجش و اندازه گیری ، مشاوره ای و رواندرمانی به شخص ، زوجین ، خانواده و کودک و نوجوان عرضه می شود. همچنین مرکز سیمیا بعنوان یک مرجع معتبر و سطح عالی آموزشی و پژوهشی برای عموم مردم ، دانشجویان مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد ، دکتری روانشناسی و روان شناسان شاغل می باشد . تمامی خدمات ما روزآمد بوده و با دانش و علم روز درهم آمیخته است.بعلاوه این مرکز  نخستین مرکز خصوصی روانشناسی در ایران است که مجهز به سامانه ارتباطات برخط (ساب) می باشد و تمامی خدمات مشاوره ای ، درمانی ، آموزشی و پژوهشی با روش های نوین خدمات الکترونیکی برخط آنلاین قابل ارایه می باشد.