درباره

توانمندسازی روانشناسان

مرکز جامع خدمات روانشناسی و مشاوره  سیمیا بعنوان نخستین مرکز خصوصی روانشناسی در ایران که به روش های نوین خدمات الکترونیکی برخط آنلاین  مجهز  می باشد. این سامانه به کاربران عضو تالارگفتگو بویژه دانشجویان دکتری ، کارشناسی ارشد و کارشناسی  کمک می کند تا بتوانند به شیوه اینترنتی / مجازی طرح های پژوهشی ، رساله های پایان تحصیلات ،  همایش ها ، کارگاه ها و دوره های تخصصی را مدیریت کنند.مرکز سیمیا بستری برای توانمندسازی روان شناسان و ارتباطات و تعامل های اعضا به زبان های انگلیسی و فارسی فراهم می آورد تا با سایر روان شناسان در ایران و جهان در موضوعات و حیطه های مختلف تعامل داشته باشند.

دوره های آموزشی

 برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام در دوره های آموزش الکترونیکی آنلاین کلیک کنید.

وبینارها

 جهت شرکت در همایش های برخط/آنلاین مرکز کلیک کنید.

کارگاه ها

جهت اطلاعات بیشتر در خصوص کارگاه ها و ثبت نام کلیک کنید.

درباره

اهداف و شیوه

هدف اساسی مرکز جامع خدمات روانشناسی و مشاوره سیمیا ارتقای سطح دانش و مهارت های علمی روانشناسان در حیطه های علوم پایه و مهارت های کاربردی می باشد. رویکرد اصلی این بخش الگوی دانشمند – بالینگر و غایت ما افزایش دانش روزآمد و رشد و تعالی روان شناسان در عرصه های عمل و کاربرد می باشد.

دپارتمان پژوهش از سه قسمت تشکیل شده است . نخست: طرح های پژوهشی و رساله های دکتری ، کارشناسی ارشد و کارشناسی تحت راهنمایی و مشاوره دکتر سعید ملیحی الذاکرینی در موضوعات متنوع است . دوم : اطلاعات مختص کارگاه ها و دوره های عمومی و تخصصی ؛ و بخش سوم : مربوط به دوره های آموزش مداوم به شیوه های حضوری و برخط الکترونیکی و همایش های علمی ادواری برخط (آنلاین) در حیطه های مختلف روانشناسی است.همچنین با عنایت به دوزبانه بودن تمام امکانات سایت و تالار گفتگو و بویژه در اختیار داشتن متخصصین داخلی و خارجی تمام دوره ها به زبان های فارسی و انگلیسی قابل اجرا می باشد. همچنین با توجه به علاقمندی بسیاری از دانشجویان روان شناسی به تسلط بر زبان انگلیسی دوره های آموزشی کوتاه مدت و بلندمدت آموزش حرفه ای زبان انگلیسی جهت اخذ مدارج بین المللی EPT , IELTS , TOEFL  که توسط استادان دارای مدرک دکتری آموزش زبان انگلیسی هستند طراحی شده است.

فلسفه

توانمند سازی

جهت گیری خدمات پژوهشی این مرکز بر عرصه های عملی و با رویکرد میان رشته ای در حیطه های اصلی روانشناسی است. این مرکز علاقمند به همکاری ها و فعالیت های بین المللی بوده و تمام فعالیت های آن به دو زبان انگلیسی و فارسی ساماندهی شده است. همچنین نوآوری های چندرشته ای ، اکتشاف و آموزش در خدمت ارتقای دانش و مهارت های علمی و حرفه ای روان شناسان قرار می گیرد و همچنین این خدمات به منظور بهبود و ارتقای سلامت روان و جسم مراجعین نیز تدوین شده اند.همچنین مفتخریم که در بخش آموزش فرصت های یادگیری بسیاری برای افراد علاقمند به مباحث علمی و مهارت های حرفه ای فراهم آورده ایم. روان شناسانی که قصد دارند دانش و مهارت های خویش را روزآمد کنند و بطور مداوم در حرفه ی خویش کمالات بیشتری حاصل آرند می توانند از میان دوره ها و کارگاه های آموزشی متنوعی که در این مرکز تعبیه شده اند استفاده کنند. این دوره ها از کوتاه ترین مدت (نیمروزه) تا بلندترین مدت چندساله تنظیم  و برنامه ریزی شده اند.  همچنین امکان آموزش از راه دور و دوره های مجازی الکترونیکی غیرهمزمان (تبادل متنی و فایل) و دوره های برخط (آنلاین) به زبان های فارسی و انگلیسی و حضور مدرسین مختلف ایرانی و خارجی فراهم آمده است. همچنین برای عموم مردم علاقمند به دوره های آموزشی امکان ثبت نام در دوره ها و نشست های متنوع حضوری و غیرحضوری مجازی ایجاد شده است.

دوره های خصوصی و نیمه خصوصی و گروهی

آمادگی آزمون حرفه ای زبان انگلیسی (EPT)

این آزمون توانایی فرد در درک و استفاده از زبان انگلیسی را می سنجد و نیز مهارت فرد در خواندن و نوشتن و انجام تکالیف علمی به زبان انگلیسی را سطح بندی می کند. این آزمون از بخش های درک مطلب ، دستور زبان و خزانه لغات تشکیل شده است. این آزمون توسط مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود. و علاقمندان جهت اطلاع بیشتر و ثبت نام می توانند به وب سایت این مرکز مراجعه کنند

کلاس های خصوصی ، نیمه خصوصی و گروهی

دوره های آمادگی برای آیلتس

آزمون آیلتس (International English Language Testing System) معتبرترین آزمون بین المللی زبان انگلیسی برای مهاجرت ، کار و تحصیلات دانشگاهی در کشورهای انگلیسی زبان است. این آزمون همه مهارت های انگلیسی (خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت کردن ) را ارزیابی می کند و به گونه ای طراحی شده است که منعکس کننده کاربرد روزمره زبان در تحصیل ،کار و زندگی باشد. یکی از ویژگی های بارز این آزمون بخش شفاهی است که به صورت مصاحبه ای رو در رو با ممتحن بین المللی انجام می شود. هدف اصلی آشنایی و آماده سازی هر چه بیشتر و دقیق تر متقاضیان شرکت در آزمون مربوطه در  در بازه زمانی کوتاه می باشد، به طوریکه هر متقاضی با هر دانش و توانش زبانی بتواند طی مدتی معین خود را به نمره مورد نظر برساند. جهت اطلاع بیشتر و ثبت نام به سایت سیمیا مراجعه فرمایید.

دوره بلند مدت

آموزش جامع آسیب شناسی روانی

مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا اقدام به برگزاری دوره جامع کارگاه های  تخصصی آسیب شناسی روانی (براساس دی اس ام ۵): – 64 جلسه (16 ماه) نموده است .داوطلبان می توانند بصورت ماهیانه یا بصورت کامل در این دوره شرکت کنند.

جهت اطلاع بیشتر و ثبت نام به وب سایت مرکز سیمیا مراجعه کنید.

دوره های مقدماتی و پیشرفته

رواندرمانی فراشناختی

مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا اقدام به برگزاری  کارگاه  تخصصی برنامه جامع رواندرمانی فراشناختی (برف) نموده است

این کارگاه ها  هر یک 16 ساعت و بمدت حداقل یک ماه (هر هفته  دوجلسه 2  ساعتی ) بصورت مجازی / حضوری یا ترکیبی برگزار می شود.

جهت اطلاع بیشتر یا ثبت نام در دوره رواندرمانی فراشناختی   در دوره مقدماتی  ، یا ویژه  اسکیزوفرنیا و یا ویژه افسردگی کلیک کنید یا به وب سایت مرکز سیمیا مراجعه کنید.

دوره بلند مدت

آموزش جامع روانشناسی بیماری های پزشکی

مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره سیمیا اقدام به برگزاری دوره جامع کارگاه های  تخصصی روان شناسی بیماری های پزشکی ( 13 ماه) نموده است .داوطلبان می توانند بصورت ماهیانه یا بصورت کامل در این دوره شرکت کنند.

جهت اطلاع بیشتر و ثبت نام به وب سایت مرکز سیمیا مراجعه کنید.

تخفیف ۷۰ درصدی ویژه دانشجویان

کارگاه معاینه روانی در روان شناسی بالینی

در این کارگاه خواهیم گفت که متخصص بالینی بر اساس دانشي كه از رویکرد روان پزشکی و روان شناسی به اختلالات روانی دارند اقدام به طرح فرضیه هایی تشخیصی نموده   و بر اساس آخرين تغييرات راهنماي آماري و تشخيصي اختلالات رواني (DSM-5) و همچنین نظریه های روان شناختی به  اختلالات و آسیب های روانی به فرضیه ها پاسخ مناسب داده تا معاینات دقیق تر و طرح جامع درمان به دقت و کاملا فنی و تخصصی تدوین شود.

جهت اطلاع بیشتر و ثبت نام به وب  سایت مرکز سیمیا مراجعه کنید

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مرکز جامع خدمات روانشناسی و مشاوره سیمیا می باشد.